Prawnik Piaseczno Adwokat Marcin Hołówka

Adwokat Marcin Hołówka

Prawnik Piaseczno

Adwokat Marcin Hołówka uzyskał tytuł magistra prawa na Uniwersytecie Warszawskim, Wydział Prawa i Administracji w 1995 roku. W 1997 roku został doradcą podatkowym. Od 2005 roku jest radcą prawnym a od 2012 roku jest adwokatem.

Od 1995 do 1998 roku pracował w Deloitte&Touche, następnie od 1998 do 2001 współpracował z kancelarią prawną Beata Gessel i Wspólnicy. Od 2001 do 2006 roku współpracował z kancelarią prawną Linklaters.

Od 2006 roku prowadzi własną kancelarię adwokacką w Piasecznie.

Prowadzi blogi: prawnik-piaseczno.pl oraz zakladanie spolek.com.pl

Kancelaria adwokacka specjalizuje się w obsłudze prawnej i podatkowej podmiotów gospodarczych, w tym w szczególności w zakładaniu nowych spółek z o.o. oraz rejestrowaniu działalności gospodarczych dla osób fizycznych rozpoczynających działalność gospodarczą.

Pomagamy przedsiębiorcom w zmianach składu właścicielskiego (przygotowanie projektu umowy sprzedaży udziałów, umowa o wstąpienie w prawa i obowiązki wspólnika, itp.). Tworzymy struktury kapitałowe w celu osiągnięcia założonej efektywności podatkowej.

Przygotowujemy wymagane dokumenty dla spółek prawa handlowego, pomagamy przy optymalizacji podatkowej, także wykorzystując strukturę spółki komandytowej, pomagamy w procesach przekształcenia spółek w dowolną formę prawną.

Reprezentujemy klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi, w tym sądami gospodarczymi, sądami administracyjnymi oraz sądami arbitrażowymi.

Reprezentujemy klientów przed organami celnymi, skarbowymi i sądami administracyjnymi w postępowaniach podatkowych, kontrolnych, celnych. Jesteśmy pełnomocnikami klientów przed wojewódzkimi sądami administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Bronimy klientów w postępowaniach karno-skarbowych oraz postępowaniach karnych (oskarżenie o popełnienie przestępstwa tzw. białych kołnierzyków).

Dla osób, które nie mogą osobiście skontaktować się z Kancelarią oferujemy dodatkową możliwość współpracy – kontakt online (klik).

Urząd Skarbowy w Piasecznie, ul. Energetyczna 5, znajduje się w pobliżu Kancelarii adwokackiej adwokata Marcina Hołówki, Piaseczno, ul. Raszyńska 14 lok. 6.

FB: Facebook.com/informacjeprawnepiaseczno/

Mapa strony.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.